تبلیغات
لژیون مسافر محمدرضا مرادی - پیام منتخب: ماهان
 
لژیون مسافر محمدرضا مرادی
درباره وبلاگ


اعتیاد جاده ای است که اگر در ابتدای آن تابلوی بن بست نصب شود ، شاید تعداد کسانی که وارد آن می شوند ، بسیار کمتر شود.
این وبلاگ به منظور شناخت انسان و مواد مخدر و تأثیر این دو بر رو ی یکدیگر و بطور کلی کمک به درمان اعتیاد طراحی شده است .
امیدواریم گامی در جهت این مهم به انجام رسانیم .

مدیر وبلاگ : محمدرضا
نویسندگان
سه شنبه 16 شهریور 1395 :: نویسنده : محمدرضا
به نام قدرت مطلقما در سخنان قبلی تا کرانه‌ها سخن راندیم که قدری برای شما از بزرگواری یزدان و نیروهایی موجود گفته باشیم تا بدانید که این خواب‌وخیال نیست و ما خوشحال هستیم که به‌خوبی به درک خود، وجود را حس می‌کنید کنگره با سامان دادن اوضاع مالیه اولین واکنش را انجام خواهد داد. با نشستن بر سر مزار مردگان و دادِ سخن گفتن، کار درست نمی‌شود و با نیرویی دوباره بروید حافظینتان با شما می‌باشند، نگذارید موجوداتی که پرسلول‌اند اما مانند تک‌سلولی‌ها زندگی می‌کنند شمارا طعمه امیال شخصی خودنمایند و با ارابه‌هایی آتشین از رویتان گذر کنند. شما از نسل جان‌نثاران ملکوت هستید باید باشکوه به‌جای اصلی خود روانه بشوید.

شاگرد: منظور از موجودات تک‌سلولی چه هستند؟

استاد: موجودات تک‌سلولی و به‌طور محدود بسته در محفظه سیتوپلاسمی و با یک هاله ایی که در خود ایجاد می‌کنند زندگی می‌کنند و موجود پرسلولی نمی‌تواند به این نحوه زندگی کند. هر انسانی ممکن است با آموزش در جمع به زندگی ادامه بدهد البته بعضی افراد هم به‌طور انفرادی زندگی می‌نمایند اما برای آموزش و نزدیکی با کائنات و مانند این‌ها کاملاً فرق می‌کند. آنچه پیرامون شما محدود است گسترش این دانش قدیم و جدید بود که پشت پرده‌هایی سیاه پنهان است و علم قبول ماوراء و بقاء انسان هیچ جنبشی به چشم نمی‌آید. همه آن‌ها هم تشنه آموزش واقعی نیستند و اینکه به‌طور اتفاقی به آن برخورد نمودند باید در این امر به گفته‌هایی گذشته توجه نماید و دلیل اینکه چرا این چرخش به وجود آمده، تنها یک بازی نبوده، آنچه به‌طور راه و القاء و هر حرکتی که نام‌برده شده در انجام آن دقت کافی می‌نمودید، نتیجه مطلوبی دریافت می‌گردید. ما می‌خواهیم از طریق کشف، ندانسته‌هایی عالم هستی گام برداریم تا سطح دانش و آگاهی را که به نفع انسان است توسعه دهیم زیرا انسانی که معتقد باشد فلسفه خلقت او همین زندگی ظاهری نیست مسلماً سعی خواهد نمود بیشتر مؤثر باشد ما خیلی خوشحال هستیم که با انسان‌های باهدف باشیم همان‌گونه که یک پزشک جراح باید ابزار داشته باشد تا بتواند به‌خوبی به کار خود برسد شما هم باید مجهز به وسایل باشید، هم ما و هم شما. نظر به ایجاد شما یا توسط شما که کنگره را بیان نمودیم، این قدمی است در پیش که حتماً به انجام خواهد رسید زیرا توانتان را هم در مورد کارهایی خودتان در بوته امتحان گذاشتیم با این حرکت شما نیز می‌بایست به موضوع ما، بیشتر در انجام مسائل شغلی خود قیمت بدهید ما اکنون برایتان میگوئیم که این روش در تمام ابعاد محیط در جریان است. علم همیشه از نیستی به هستی و از هستی به نیستی می‌رسد، چگونه همه‌چیز پیدا می‌شود؟ برای پیدایش یا پیدا شدن همه اشخاص لازم به تفکر هستند و نیروی القاء، تحرک و احیاء موجود است به همین علت همه‌چیز کم‌کم مانند تصویر صفحه نقاشی است سپس کم‌کم تصویر پیدا و آشکار می‌شود و هم از معنای وجود خوب و زیبا و هم خطر و زشت پدیدار و بعد باز با یک حرکت تصویر ناپدید می‌گردد و تنها آن باقی می‌ماند که نه شما قادر به دیدن آن هستید و نه ما، زیرا هیچ‌کدام به آن درجه نرسیده‌ایم. باید آن را در بودن‌هایی که قادر به دیدنشان نیستیم به وجود آوریم و همیشه برای یافتن آن‌ها تلاش نماییم. اگر سؤالی دارید بپرسید.

شاگرد: سؤال من مسئله‌ای است که حتی تصور آن‌هم برای بعضی‌ها مشکل به نظر می‌رسد و ممکن است دل‌خوشی بعضی‌ها را به هم بریزد، البته اگر مسئله را خوب درک نکنند.

استاد: به‌هرحال سؤال کنید.

شاگرد: آیا یک انسان پس از انتقال از زمین، فقط تصاویری را می‌تواند داشته باشد که قبلاً هم داشته است، به‌عبارت‌دیگر؛ اگر در زمین مثلاً فردی معتاد باشد و یا در رنج دائم، آیا پس از مرگ هم بازمصرف کننده خواهد بود، او در رنج دائم به سر خواهد برد؟

استاد: پرسش بسیار جالبی نمودید، من مطلب را میگویم و برای درک آن لازم به کمی تفکر است، شما اگر در بُعد بعدی با بالاترین آن ندیدنیها باشید هر تصویر و حالتی که بخواهید می‌توانید داشته باشید و برای خود مهیا نمایید مانند تهیه هر نوع غذای موردعلاقه خود یا هر موضوع دیگر، شرایط آن را بیان نمودیم اما اگر به همین ترتیب که بودید بروید مانند کار تکراری می‌شود، بلی. همان چیزی که بودید دنباله آن ادامه دارد و بعد چگونه می‌شود تأکید ما بر همه، این است. ازجمله به همه‌چیز بهاء بدهید، تلاش نمایید، اصل آن است که از خویش باقی می‌گذارید که بر آن آگاه هستید همه انسان‌ها بابت همه علوم نمی‌توانند، ماهر باشند اما اگر شما در یک مورد پیشرفت کنید و به درجه بالایی برسید بهتر است تا به دنباله همه‌چیز بروید و نتوانید به‌خوبی انجام بدهید، آیا متوجه شدید؟

شاگرد: بله.

استاد: ما منتظر پیشرفت درزمینهٔ علم و علاقه شما هستیم تا به آرامش بیشتری دست‌یابید برنامه همه انسان‌ها با وصف اینکه قبلاً تهیه و برآورد می‌شود (تقدیر، فرمان الهی، خواست) ولی برای جلوگیری از تکرار بیهوده و اشخاصی که قابل تعقل باشند با نظر خودشان موضوعی به نام فرمان یزدان می‌دهند که برای آن‌ها مفید و قابل تحقیق و بررسی است تا آنان بتوانند به تعادل کمک نمایند، اما جهت آگاهی، ما هر یک تصاویری را نمایان می‌کنیم تا گوشه‌هایی از هستی را برایتان نمایش داده باشیم برای مثال؛ گردشی داشتید تا بدانید شن‌هایی روان، بادهایی تند، آتش و پراکنده شدن آن‌ها تمامی این مسائل را هم مانند حلقه‌هایی داخل هم به شما نشان بدهیم اما طبیعت موجود روی زمین جای که ساکن است و به چشم ساکن می‌بینید در بُعد دیگر همانا متحرک است ولی به نظر نمی‌آید اما وجود موجوداتی که در فضای جسم مَسکن شماست، بیش از شماست ولی فکر می‌کنید که چگونه این‌ها در این فضای بسته جای دارند اگر به‌صورت اول برگرداند مانند حبابی که فقط یک قطره بود و حالا دریاست، خواهید دید؛ اما تعجب نکنید وجود هستی و آنچه قابل دید نیست ممکن است اصلاً به شمارش درنیاید اما قابل تفکر است و همین‌طور قابل تحقیق و کشف، ما با این گروه که در حال انجام کار هستیم همین سؤال برای خودداریم. شما در خصوص کار خویش باید به مسائلی که پیش می‌آید نبرد کنید و کامل شدن هر انسان به‌منزله ترک همیشگی آن جهان است. البته برای شما هم چندان آسان نمی‌باشد، باید با خود به اندیشه رو به تکامل برای موضوعاتی که پیش روی شماست خود را مهیاسازید، این آغاز آرامش است، هرجایی را که خداوند بااراده خویش ساخته برای حاکمیت آنجا شخصی را انتخاب نموده است، ما از شما کار چندان سختی تقاضا نکردیم زیرا برای آموختن زمانی مشخص نشده، اگر شروع ننموده‌اید کار چندان مهمی برای خود انجام نداده‌اید، باید تمامی افکار خویش را متوجه تقویت موضوع سازید تا در رابطه با آن مسائل دیگری پدید آید، علم پیچیده نیست، هر چیزی کلید بخصوصی دارد در شما علم، شناخت و بقای آن ثابت‌شده است انشا الله به قول شما حرکت، سرعت، برکت. تکاملتان را افزایش دهید. شکستن آینه هم لازم است.

نوع مطلب : سی دی های آموزشی، 
برچسب ها : کنگره60، ترک اعتیاد، شیشه، تریاک، پیام سی دی، ماهان،
لینک های مرتبط :
یکشنبه 21 شهریور 1395 11:06 ق.ظ
روزتون پر از رنگهاى قشنگ، پر از خبرهاى خوب، سرشار از انرژى مثبت، یه عالمه لبخند، خیلی افتخار میدید پیش من هم بیاین
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :